Про рівень А1 (Elementary)

що таке А1 Elementary
Початок рівня : ви не можете майже нічого. Може вийде привітатись і на пальцях щось пояснити про себе. Розказати, як і де пройшло ваше вчора – не вийде.
📌 Частина перша: 40 годин, або 3 місяці і 1 тиждень і ви уже обросли 200-250 словами (про національності, роботи, предмети навколо вас, як хто в сім”ї називається, дії щоденні, хоббі і таке інше), боретесь із одним теперішнім часом (і просто розказуєте уже щось і питаєте, що значно складніше) і всим тим, що часто зустрічається: цей, той, мій, твій, їх, наш, ваш, вам, нам, їм,… Робите купу помилок. В шоці, бо все в голові плутається і забувається.
📌Частина друга: ще 3 місяці і ви ще маєте 200-250 слів у голові (різні дії, транспорт, їжа, що і де знаходиться), повільно і з помилками розказуєте, як проходить ваш день зазвичай, вашого кота, ваших друзів, колег, знайомих, замовляєте, купуєте, розбираєтесь в цінах, розмірах, кількостях, як часто що відбувається, що воно і навіщо a, an, some, any, much, many, there is, there are, can, can’t, this, that theese, those….. Все ще товчетеся в одному таки теперішньому часі, просто він потрібен у повному автопілоті, бо все інше на ньому базується і структура всього інлого схожа на той багатогранний Present Simple. І так, вам досі здається, що ви все забули і нічого не знаєте, хоча в реальності ви уже ОГОГО в порівнянні з тим, ким ви були півроку тому.
📌 Третя частина. І пішла жара, бо тепер темп буде швидший. Нарешті ви стали розказувати, де були і що робили вчора, позавчора, тиждень чи місяць тому (ви, ваш кіт, ваші колеги, друзі, роботодавець, депутати і президент…) , можете пояснювати коли і що сталось, обросли словами про одяг, фільми, місто і все, що в ньому, тварини, природа і освіта з кар’єрою…. А тоді панєслась з космічною швидкістю… і ви пояснюєте, що ви маєте робити на роботі, вдома і в класі, що не маєте, можете, дозволяється і не дозволяється, розказуєте, що в конкретний цей момент відбувається, що планується (трьома різними способами) , і для чого, порівнюєте (більше-менше-краще-найкраще), і ОМАМАМІЯ! навіть вперше бачите Present Perfect, аналога якого в нашій мові немає і ви намагаєтесь перестати перекладати (як ми це весь час вас вчимо і на цьому наполягаємо). Намагаєтесь зрозуміти британську душу, нащо ж таки їм I’ve done it, і чому їм не живеться з просто I did it… Зрозуміти це у вас не виходить, але хоч написане ідентифікуєте, смисл плюс мінус розумієте, а повністю той I’ve done it приживеться у вас в голові на рівні А2 і В1 (після сьомого підходу).
😎💪отже через 10 місяців ви уже непогано говорите, користуючись 3 часами, що копіюють наші. Знайомі з 2ма ще, але їх смисл для вас трохи в тумані (так і має бути), словниковий запас близко 700-800 слів, розумієте і користуєтесь із помилками, які не впливають принципово на розуміння, конструкціями, що ПОЗА часами існують: могти, не могти, треба і не треба, можна і не можна, збираюсь і може буду а може й ні, щось десь є чи було чи буде 😁😁😁
Все це – не надто напружуючись. Граючись. Сприймайте наші заняття як хоббі. Як тренування для мозку. Як гарну компанію. Любіть те, що робите.
Школа англійської мови online ВИКЛЮЧНО англійською, без перекладу. Метод – комунікативний. В нас не буває “закінчив такий то рівень і не говорю”. Раз ви прийшли до нас за допомогою, то будете говорити (можемо показати існуючі групи і що означає “pre-intermediate”, наприклад, у нашому виконанні).
Зараз у нас набір студентів до групи Elementary. Тривалість заняття 90 хв, двічі на тиждень. Понеділок і середа о 19-30. Ціна 2000 грн на місяць – (абонемент на 8 занять). Якщо оплата здійснюється за 3 місяці, то ціна складає 1600 за місяць. Викладач має сертифікат CELTA (та ще десяток інших, бо є маніяком-фанатом своєї справи).
Відгуки про нас можна почитати тут: https://www.facebook.com/inozemnacom